Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
SIMON VINKENOOG
abstract MET gedicht
LITHO in e maat 35 X 36 CM
In een lijst met glas in de maat 40 x 50 cm
Gesigneerd onder met potlood en genummerd
Zeer goede staat
Heure de début | 26-9-2014 à 16:08 |
Heure de fin | 5-10-2014 à 16:08 |