Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Filosofisch, kleurrijk werk van Simon Vinkenoog. Zeefdruk op dik geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’98) en genummerd (13/90). In mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 12-6-2017 à 14:13 |
Heure de fin | 23-6-2017 à 22:13 |