Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
'Niemand ontvalt je in het niets dat overblijft'.
Zeefdruk In 1998 uitgegeven bij de 70ste verjaardag van Vinkenoog.
Afmeting 76 x 56 cm. Rechtsonder in potlood gesigneerd. Linksonder in potlood V/X.
Heure de début | 30-10-2013 à 16:19 |
Heure de fin | 9-11-2013 à 16:19 |