Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Sjoerd Bakker - ets. Nummer: 19/45. Jaar: 1987. Afmetingen incl. passe-partout: h70 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h47 x b23 cm. rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZETS
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-9-2017 à 22:01 |
Heure de fin | 25-9-2017 à 20:01 |