Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer herkenbaar werk van Sjoerd Bakker. Aquatint ets in smetteloos, zuurvrij passe-partout. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘95) en genummerd (5/65). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 71cm x 60cm (incl. passe-partout), 39cm x 36cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZETS
Heure de début | 13-9-2017 à 11:16 |
Heure de fin | 25-9-2017 à 19:36 |