Titel: Golven en strand
Gesigneerd: nee
Jaartal: 1974
Afmetingen werk: 35/47 cm
Afmetingen geheel: 50/63 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Gouache op papier
Oplage: Origineel werk
Conditie: Werk is in perfecte staat.
Dit werk is niet gesigneerd maar voorzien van de sticker van de Rijks verspreide kunstvoorwerpen 's Gravenhage.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heeze, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heeze, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-2-2018 à 19:42 |
Heure de fin | 21-2-2018 à 20:42 |