Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel: Paulus bij een kleine onderbreking
Gesigneerd: rechtsonder gesigneerd met potlood
Jaartal: 1979
Afmetingen geheel: 40/30 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Litho
Oplage: 1/30
Conditie
Werk is in perfecte staat.
Garantie:
U heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 6.75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 8.05).
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Heure de début | 25-11-2013 à 18:59 |
Heure de fin | 9-12-2013 à 18:59 |