Type d'œuvre d'art | Photographies |
Litho van Stephan VanFleteren. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.
Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Stephan Vanfleteren door het nummer op de achterzijde van de litho.
verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.
Heure de début | 5-12-2013 à 13:37 |
Heure de fin | 15-12-2013 à 13:37 |