Dalia Wolff - Technique mixte, Sans titre - Encadré
Mario Radice - Composition abstraite verte
Lena Blohmé - Linogravure, Nuit d'été - Encadrée
Een karakteristiek en kleurrijk werk van Susan Schildkamp. Handgesigneerd, getiteld en gedateerd (1996). Gelimiteerde zeefdruk (70/125). Afmeting: 110x110 cm (inclusief lijst).
Mooie houten lijst, achter glas en passe-partout. In zeer goede staat, geen beschadigingen of vlekken.
Werk kan worden opgehaald in Amsterdam. Bezorgen in en rondom Amsterdam is ook mogelijk.
Heure de début | 29-10-2015 à 15:36 |
Heure de fin | 5-11-2015 à 15:36 |