Type d'œuvre d'art | Photographies |
Titel: “De Vuurtorenwachters”.
Een foto uit de serie: “De Enkhuizer Groepsportretten”.
De Enkhuizer groepsportretten uit 1986 verschillen als dag en nacht van Taco Anema’s eerdere reportagewerk. Met deze serie voor Galerie ’t Weeshuis in Enkhuizen slaat Taco Anema een nieuwe fotografische richting in. Op eigen initiatief en gefinancierd door de Raad voor de Kunst maakt hij een serie van zestien geënsceneerde foto’s van diverse groepen inwoners van Enkhuizen: baby’s, bruidsparen, religieuze voorgangers, vissersweduwen, doodgravers etc. Omdat de foto’s voor een tentoonstelling zijn bedoeld, maakt hij de opnamen met een Hasselblad 6x6 camera (en een 50 mm lens) op statief. De serie markeert het begin van zijn specialisme als fotograaf van groepsportretten.
Kunstenaar: Taco Anema (geboren in 1950).
Techniek: kleurenfoto.
Jaartal: 1986.
Afmetingen lijst: 60 x 70 cm.
Ingelijst: Ja, met glasplaat.
Gesigneerd: Ja, op de achterkant van de foto, rechtsonder.
Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
Let op: Het werk kan ingelijst afgehaald worden (in Amsterdam).
Vanwege de breekbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen zonder glasplaat (maar met de lijst) opgestuurd worden.
Het werk wordt aangetekend verzonden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 13,70 euro (vanwege het formaat).
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar, bovenaan deze beschrijving.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Heure de début | 28-9-2013 à 13:52 |
Heure de fin | 12-10-2013 à 13:52 |