Imanol Marrodán - Pensée opalescente (Identity Revelations Series)
Terry O'Neill - Naomi Campbell
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Edition 160 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2000 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 35 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 10 exemplaren |
Fraaie werk van de Dordtse kunstenaar Tamara Jungnickel in goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.