Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Tekening door Theo Beerendonk
Voorstelling van drie voluptueuze naakten
Losbladig, beeldmaat 24x26, bladmaat 25x32
Gesigneerd l.o. in rood 'Theo Beerendonk'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-2-2018 à 14:03 |
Heure de fin | 23-2-2018 à 20:03 |