Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Diepdruk door Theo Beerendonk
Voorstelling van een geometrische compositie in zwart/blauw
Losbladig, beeldmaat 14x27, bladmaat 37x48
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Theo Beerendonk 1969'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2018 à 17:44 |
Heure de fin | 29-7-2018 à 20:55 |