Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig kwartet etsen van Theo Beerendonk. Alle vier met potlood gesigneerd, met vermelding van de staat. Alle vier in zeer goede conditie. De etsen zitten eenvoudig bevestigd in een soort schriftachtig passe-partout, en kunnen daar heel eenvoudig uitgehaald worden om afzonderlijk, of weer als kwartet, ingelijst te worden.
Afmetingen: 57cm x 41cm (incl. passe-partout), 9cm x 9cm (elk etsbeeld afzonderlijk)
De vier etsen geven een mooi beeld van het etsproces en haar verschillende staten, iets wat ik mij persoonlijk pas realiseerde bij het zien van de Rembrandt tentoonstelling van afgelopen jaar.
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 11-4-2016 à 22:40 |
Heure de fin | 25-4-2016 à 10:52 |