Wilhelm Schlote - Giclée couleur---- BOUQUET D’ÉTÉ Signé à la main
Elizabeth Brophy - Portrait d'une jeune fille
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kleurpotlood door Theo Beerendonk
Voorstelling van een aantal kubistische naakten
Losbladig, beeldmaat 13,5x13,5, bladmaat 18x20
Gesigneerd m.o. 'Theo Beerendonk'