Chaque lundi, une Vente spéciale
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Gemengde krijttekening door Theo Beerendonk
Voorstelling van twee vriendinnen in hun spel
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x16, bladmaat 19x21, p.p.maat 57x41
Gesigneerd l.o. 'Theo Beerendonk'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-2-2018 à 14:47 |
Heure de fin | 6-3-2018 à 19:47 |