Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Dimensions | 63.5 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100/175 |
Gesigneerde kleuren zeefdruk van de kunstenaar Theo Mackaay uit 1997 Rechtsonder is het werk gesigneerd met Theo Mackaay 1997 en linksonder met 100/175. Beeldmaat 48 x 70 cm. Papiermaat 63.5 x 85 cm. De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest
THEO MACKAAY (*1950) STUDEERDE AAN DE GERRIT RIETVELD ACADEMIE EN AAN DE RIJKSACADEMIE IN AMSTERDAM. MACKAAY GAAT UIT VAN HERKENBARE VORMEN: VROUWEN, MANNEN EN DIEREN. MAAR ALLEMAAL MET EEN SOORT VERWIJZING NAAR DE OERVORM ERVAN. ARCHETYPISCHE MOTIEVEN ZOALS KRIJGERS, VROUWEN, PAARDEN, BOOGSCHUTTERS, LIEFDESPAREN, GECREËERD MET EEN HEEL EIGEN SIGNATUUR. HET RESULTAAT IS TELKENS WEER VERRASSEND EN OVERTUIGEND.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-11-2019 à 21:35 |
Heure de fin | 19-11-2019 à 6:31 |