Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 89 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 3/150 |
Over hemzelf:
Theo Mackaay is al ruim 35 jaar een gerenommeerd Utrechts kunstenaar die (inter)nationale bekendheid geniet. Hij is de maker van een van de bekendste beeldhouwwerken in Nederland: Het Gouden Kalf van het Nederlands Filmfestival. Hij heeft opleidingen afgerond aan de Gerrit Rietveld Academie en de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten.
Theo beeldhouwt en schildert, zijn stijl is te omschrijven als ‘gedeformeerd figurisme’, met als inspiratiebronnen o.a. Pablo Picasso, Marino Marini en Ossip Zadkine. Theo heeft hierbij een geheel eigen signatuur ontwikkeld. Bestaande vormen worden zodanig vervormd dat het beeld niet meer realistisch is: “Mijn figuren kom je niet op straat tegen”, aldus Theo. “Het zijn verwijzingen naar de oervormen en naar het archetypische.”
Het werk is in goede staat en wordt in een koker verzonden. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maarssen, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Maarssen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-1-2019 à 20:52 |
Heure de fin | 3-2-2019 à 20:02 |