Artiste du droit d'auteur
Techniek en materiaal: olieverf op zwaar linnenpapier.
Titel: White horse.
Jaartal: 2012.
Gesigneerd en gedateerd: middenonder.
Zilverkleurige inlijsting met dubbele passepartout.
Lijstmaat: 59cm x 50cm.
Motiefmaat: 31cm x 23cm.
Beeldmaat: 34cm x 26cm (incluis blauw gemarmerde passepartout).
Met CAO en taxatieverslag.
In zeer goede staat.
Wordt enkel in België en Nederland (persoonlijk en gratis) geleverd, na afspraak.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Houthalen-oost, Belgique |
Le lot se trouve à | Houthalen-Oost, Belgique |
Heure de début | 10-12-2018 à 18:48 |
Heure de fin | 2-3-2019 à 14:56 |