Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Dimensions | 70 x 83 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 105/150 |
Schitterende kleurenlitho van Theo Mackaay.
Afbeelding van een liggende Vrouw
Deze
kleuren zeefdruk, is gedrukt door Topgraficus Henk van der Vet .
De
liggende vrouw is rechtsonder gesigneerd.
Genummerd
105/150
Afmeting: 70 x 83 cm
THEO MACKAAY (*1950) STUDEERDE AAN DE GERRIT RIETVELD ACADEMIE EN AAN DE RIJKSACADEMIE IN AMSTERDAM. MACKAAY GAAT UIT VAN HERKENBARE VORMEN: VROUWEN, MANNEN EN DIEREN. MAAR ALLEMAAL MET EEN SOORT VERWIJZING NAAR DE OERVORM ERVAN. ARCHETYPISCHE MOTIEVEN ZOALS KRIJGERS, VROUWEN, PAARDEN, BOOGSCHUTTERS, LIEFDESPAREN, GECREËERD MET EEN HEEL EIGEN SIGNATUUR. HET RESULTAAT IS TELKENS WEER VERRASSEND EN OVERTUIGEND.
Goed | |||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-1-2020 à 12:37 |
Heure de fin | 8-2-2020 à 22:39 |