Arnulf Rainer - 4 AFFICHES des années 90snnnnnn
Arnulf Rainer - 3 AFFICHES Années 80
Luis Penin - Gala en fauteuil roulant
Wu Guanzhong - couverture rigide : La peinture du cœur, 1990
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Dimensions | 33 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 58 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Karakteristiek werk van Theo Wolvecamp. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘89) en genummerd (69/150). In nette, matzwarte lijst, achter glas, maar zonder passe-partout. In redelijke conditie; in de marge zitten aardig wat kreukjes waarvan een drietal doorlopen in het beeld (zie foto’s). Als er door de uiteindelijke koper een passe-partout geplaatst wordt dan is het geheel toch prima toonbaar.
Afmetingen: 75cm x 58cm (incl. lijst), 48cm x 33cm (beeld)
État | Raisonnable |
In de marge zitten aardig wat kreukjes waarvan een drietal doorlopen in het beeld (zie foto’s). Als er door de uiteindelijke koper een passe-partout geplaatst wordt dan is het geheel toch prima toonbaar. | |