Année | 1993 |
Technique | Varia |
Dimensions | 91.5 x 88.5 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
De kleurendruk is uit 1993 met de kleuren roze, geel, zwart, groen en bruin. De drager is witte katoenzijde. Het is een bijzondere, niet genummerde, in de druk gesigneerde (rb) maar gelimiteerde uitgave (200). De afmetingen zijn b x h: 88,5 cm. x 91,5 cm. en het beeld is b x h: 68,5 cm. x 69,5 cm.
De kleurendruk, in de originele verpakking van Gamma holding en omschrijving, wordt bij verzending zorgvuldig verpakt. De kleurendruk als collector item, als shawl of inlijsten? Inlijsten geeft een prachtig resultaat. Zie de laatste foto.
De zeefdruk zit in de originele door met beschrijving en is niet gedragen als shawl of ingelijst geweest. | |||||||||
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2021 à 16:36 |
Heure de fin | 26-3-2021 à 22:20 |