Année | 1984 |
Technique | Varia |
Dimensions | 91.5 x 88.5 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
De zeefdruk uit 1984 heeft als drager witte katoenzijde. Het is een bijzondere, niet genummerde, in de druk gesigneerde (ro) maar gelimiteerde uitgave (200).
De afmetingen zijn b x h: 88,5 cm. x 91,5 cm. en het beeld is b x h: 68,5 cm. x 69,5 cm. Uitgever is texoprint.
De zeefdruk wordt bij verzending zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL. De zeefdruk als collector item, als shawl of inlijsten? (zie de laatste foto).
De zeefdruk is niet gedragen als shawl of ingelijst geweest. | |||||||||||
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-4-2021 à 8:11 |
Heure de fin | 26-4-2021 à 20:00 |