Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS!!
Ets door Theophile de Bock.
Voorstelling van een boerderij in een waterlandschap.
Gelijst, zichtmaat 11x18,5, lijstmaat 22x29
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Th de Bock'
Heure de début | 21-6-2015 à 17:32 |
Heure de fin | 28-6-2015 à 19:32 |