Karakteristiek schilderij van Th. de Bock. Olieverf op doek gemaroufleerd op paneel.
Gesigneerd linksonder. Doekmaat 50 x 38 cm. Ingelijst.
Lijstmaat 71 x 59 cm.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2018 à 20:09 |
Heure de fin | 20-3-2018 à 19:09 |