Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Houtskooltekening, gesigneerd met atelierstempel rechtsonder.
Beeld- en bladmaat 23 x 15 cm. Losbladig.
Papier bruin gevlekt.
Theophile de Bock is geboren te Den Haag in 1851 en overleden te Haarlem in 1904.
Heure de début | 8-1-2016 à 21:33 |
Heure de fin | 16-1-2016 à 19:33 |