Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Sujet | Fleurs et Plantes |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 40 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Afmetingen van dit tweeluik is per stuk: 40x40 cm op frame
van 4 cm dik.
Inclusief: Hardcover boek over Tilly Wils t.w.v. € 40,00
Tilly Wils (1949) zegt zelf over haar werkwijze “Mijn hele
lichaam, ziel en zaligheid gooi ik in het schilderen. De materialen kunnen
variëren; van olieverf tot gemengde techniek, waarbij zowel krijt, houtskool,
aquarel- en gouacheverf wordt gebruikt. Met penselen, tissues, nagels, vingers
en het paletmes werk ik aan de huid van het doek, zodat er verschillende
structuren en lagen ontstaan.”
Kracht, vaart en allure, dit zijn de kenmerken van de
schilderijen van Tilly Wils. Haar uitbundige oeuvre mag zich verheugen in een
wereldwijde waardering.
Dit dynamische tweeluik met het thema Papavers is daar een perfect voorbeeld van.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-5-2021 à 15:07 |
Heure de fin | 22-5-2021 à 16:24 |