Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige expressionistische zeefdruk van Tilly Wils
Kunstenaar: Tilly Wils
Titel: ‘Papaver’
Jaar: 1999
Afmetingen lijst: 41 cm x 41 cm
Afmetingen zeefdruk: 22 x 22 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Genummerd: EA (épreuve d'artiste, in zeer beperkte oplage)
Materiaal: Zeefdruk (24 drukgangen) door meesterdrukker Wout van der Vet
Ingelijst: Ja, professioneel ingelijst in aluminium lijst met zuurvrij passe-partout
Conditie: In perfecte (nieuw-)staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 550,00
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Ophalen: Bij ingelijst werk wordt geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke beschadiging tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.
Verzenden: Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace). Ik geef hierbij als verkopende partij expliciet aan dat ik geen verantwoordelijkheid draag/neem voor schade aan het kunstwerk en/of het passe-partout en/of de inlijsting en/of de glasplaat door behandeling van PostNL en/of TNT post.
Verzendkosten: Dit werk kan voor € 6,75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket via PostNL (aangetekend € 8,05). Verzending naar andere landen in overleg.
Heure de début | 3-5-2014 à 0:33 |
Heure de fin | 17-5-2014 à 0:33 |