Henri Matisse - 9 lithographies pleine page nus féminins « Derrière le Miroir » 46-47 complètes !
Raoul Dufy - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Mark Brusse - collage et lithographie signés à la main sur papier | 1980
Joseph Mulder - Botanik ALOE MUCRONAZO FOLIO AMÉRICAIN MAJEUR 1696
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Tilly Wils uit 1998
Afmeting blad 71x83 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 100ex
Dit prachtige werk is door meesterdrukker WOUT vd VET met de hand gedrukt op geschept papier.
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Heure de début | 25-9-2015 à 9:59 |
Heure de fin | 2-10-2015 à 20:59 |