Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET DE PRINTEMPS Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooie Litho van Ton Albers, getiteld 'Ronde Hoep 1', beperkte oplage 11/30, potlood gesigneerd.
Afbeelding: de Ronde Hoep
Techniek: Litho
Jaartal: onbekend
Oplage: 11/30
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeldmaat: 21 x 19 cm, incl. lijst 41 x 41 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: Litho in perfecte staat, lijst heeft wat kleine krasjes.
Afhandeling: Het werk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Garantie: Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, voor wat betreft de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.
Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen!
Heure de début | 25-5-2014 à 20:08 |
Heure de fin | 8-6-2014 à 20:08 |