Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooie Litho van Ton Albers, getiteld 'Ronde Hoep 1', beperkte oplage ?/30, potlood gesigneerd.
Afbeelding: de Ronde Hoep
Techniek: Litho
Jaartal: onbekend
Oplage:30
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeldmaat: 21 x 19 cm, incl. lijst 43x 31 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: Litho in perfecte staat, Aluminium lijst
Afhandeling: Het werk kan worden opgehaald in Amstelveen of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Garantie: Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, voor wat betreft de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen!
Heure de début | 20-5-2015 à 23:28 |
Heure de fin | 27-5-2015 à 23:28 |