Franz Meckl - Franz Meckl : Krug
Alfred Gabali - Bateau à voile
Joan Gardy Artigas - Gravure couleur METHAMORPHOSE de 1985
Alfonso Moreno - Salvador Dali dans son atelier à New York
Année | 1944 |
Dimensions | 44 x 33 cm (h x l) |
incl. cadre | 58 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig sprekend portret Hollandse School 1944, rechtsonder gesigneerd, Ton Anconé. Van deze relatief jong overleden ( 68 jaar) wordt nauwelijks werk aangeboden.
Het schilderij is in goede staat, met weinige ouderdomssporen, zie foto's deze zijn onderdeel van de omschrijving. Het werk heeft een zeer mooie en bijpassende lijst, welke is zeer goede staat is. Al met al een zeer mooi voorbeeld van de Hollandse School, dat direct aan de wand gehangen kan worden.
Anconé was kunstschilder en tekenaar geboren op 1919-02-11 te Oldenzaal en overleden op 1987-04- 06 te Hengelo (Overijssel).
Zie omschrijving | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Westerlee, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Westerlee, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2020 à 16:51 |
Heure de fin | 26-6-2020 à 22:56 |