Ruloff S.A. Manuputty - Contre
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Carres (White)
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2000 |
Dimensions | 82 x 52 cm (h x l) |
incl. cadre | 104 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 180 |
Mooi samenwerkingsverband van de Tukkers Schulten en Wilmink naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede dat jaar. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd door zowel Schulten als Wilmink, en genummerd (163/180). Mooi ingelijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout. In zeer goede conditie; lijst en zeefdruk in uitstekende conditie, maar er zit wat aanslag op de binnenkant van het glas bovenaan (tussen glas en passe-partout). Om het werk perfect te maken zou het uit de lijst gehaald moeten worden en schoongemaakt.
Afmetingen: 104cm x 73cm (incl. lijst), 82cm x 52cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 28-11-2021 à 16:11 |
Heure de fin | 15-12-2021 à 16:35 |