Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Support | Carton |
Sujet | Nu |
Dimensions | 35 x 26 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Koster stond in de traditie van de Haagse School, hoewel hij zelf stelde dat "richting niet bestaat". Zijn grote voorbeeld was Jan Hendrik Weissenbruch. In de schilderijen van Koster zijn ook invloeden terug te vinden van onder andere de Amsterdamse School en het Vlaamse expressionisme.
De schilder is vooral bekend vanwege zijn landschappen met dramatische luchten. Zijn oeuvre, dat waarschijnlijk meer dan duizend schilderijen omvat, bestaat ook uit stillevens, buitenlandse stadsgezichten en landschappen, portretten, figureren en dieren.
Nette staat, zie foto's | |||||||||||
Le lot se trouve à | IJsselmuiden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-3-2021 à 11:33 |
Heure de fin | 21-3-2021 à 19:39 |