Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Objet annuel de la foire d'art du verre
Adam Winter - Johannes (St. John) - statue en terre cuite - 1930
Irénée Rochard - 3 oiseaux sur une branche
Style | Impressionniste |
Dimensions | 80 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 99 x 118 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
LET OP! Prijs verlaagd van 550 euro naar 1 euro openingsbod!
Prachtig, groot werk van Toon Koster. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, in solide lijst. Alles in uitstekende conditie. Persoonlijk zou ik er een andere lijst omdoen want deze vind ik oerlelijk maar dat is een kwestie van smaak.
Afmetingen: 118cm x 99cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 25-4-2019 à 15:40 |
Heure de fin | 6-5-2019 à 20:35 |