Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
TOON KOSTER
BLOEMSTILLEVEN
olieverf op paneel in de maat 36 x 52 cm
Gesigneerd ondr TOON KOSTER
Gekaderd in de maat 47 x 62 cm
Zeer goede staat
KLEINE MEESTERS HEBBEN GROTE TOEKOMST
Heure de début | 5-10-2014 à 20:53 |
Heure de fin | 12-10-2014 à 20:53 |