Eric-Jan Kremer - Ferrari avec Michael Schumacher 1997
Peter Doig - Sans titre (Canoë)
Orrefors - Design Suède, Présentoir à gâteaux, Intermezzo Bleu
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 35.2 x 47.2 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 999 |
Originele kleurenlitho van de internationaal bekende Italiaanse kunstenaar Valerio Adami (1935 Bologna), handgesigneerd en genummerd.
Opvallend krachtige kleurwerking, druk op zware kwaliteit papier.
Titel: Il bacio
Afmetingen totaal: 35,2 x 47,2 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd
Oplage: 999 (dit is nummer 776)
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)
Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit papier met fijne structuur
Conditie: In zeer goede staat
Extra info over de kunstrenaar:
Valerio Adami (1935 Bologna) is een Italiaans narratief-figuratief kunstschilder. Hij is een wereldberoemd popartkunstenaar. Adami studeerde in Milaan aan de Accademia di Brera en heeft in Londen en Parijs gewerkt.
État | État neuf |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tilburg, Les Pays-Bas |
Envoi | Colis postal |
Prix | Jusqu'à 2 kg. |
Le lot se trouve à | Tilburg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-1-2021 à 21:07 |
Heure de fin | 23-1-2021 à 19:25 |