Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
VALERIO ADAMI. VALENTIJNSDAG!!
Originele kleurenlitho van de internationaal bekende Italiaanse kunstenaar Valerio Adami (1935 Bologna), Handgesigneerd en genummerd.
Zeer krachtige kleurwerking, druk op zware kwaliteit papier.
Titel: Il bacio
Afmetingen totaal: 35,2 x 47,2 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd
Oplage: 999 (dit is nummer 360)
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)
Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit papier met fijne structuur
Conditie: In zeer goede staat
Verzending door Post.nl met Track and Trace: Nederland € 12,50. Naar België € 17,50.
Extra info over de kunstrenaar:
Valerio Adami (1935 Bologna) is een Italiaans narratief-figuratief kunstschilder. Hij is een wereldberoemd popartkunstenaar. Adami studeerde in Milaan aan de Accademia di Brera en heeft in Londen en Parijs gewerkt.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorschoten, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-2-2017 à 10:50 |
Heure de fin | 9-2-2017 à 20:50 |