Bruno Bruni - Lithographie encadrée : L'été en Ombrie
Jeff Koons - Photo encadrée et signée à la main : Michael Jackson et Bubbles - 2012
Frans Boers - Huile sur toile, Provence - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Portfolio |
Dimensions | 40 x 29 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 35/200 |
Luxe editie: “Une reconquête moderne de l’espace classique” 3 met potlood gesigneerde zeefdrukken van Adami + boek met tekst van Alain Jouffroy uit 1990 in een mooi bordeauxrood portfolio.
Titel: Une reconquête moderne de l’espace classique
Jaartal: 1990
Afmetingen zeefdruk: 40 cm x 29 cm
Oplage: 35/200 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat
Uitgever: GKM Siwert Bergström te Malmö Zweden, 1990
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10,- euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt alleen voor werken aangeboden door de Veilingmeester. Zie hiervoor ook onze veilingregels.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Administratieve code:
QQSW
Heure de début | 18-6-2018 à 12:51 |
Heure de fin | 1-7-2018 à 13:00 |