Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 76 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Conditie: uitstekend.
Editie: 150 ex. Nummer: 109. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 63 x 47 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën in één koker.
Lichte vouw linkerhoek vel. | |||||||||||
Le lot se trouve à | Nuenen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-3-2021 à 1:14 |
Heure de fin | 24-3-2021 à 21:08 |