Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 76 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Conditie: uitstekend.
Nummer: 121. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 58 x 47 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.
Le lot se trouve à | Nuenen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2020 à 20:21 |
Heure de fin | 28-1-2020 à 19:00 |