Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Ets door W.B.Tholen
Voorstelling van twee molens bij Giethoorn en wandelaar langs de vaart
Losbladig, beeldmaat 12x17,5, bladmaat 23x29
Gesigneerd l.o. in de druk 'Tholen'
Annotatie in potlood r.o. 'Giethoorn'
Herkomst: druk Kunsthandel G.J.Scherpel, Bussum
Authenticiteit gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-6-2018 à 21:24 |
Heure de fin | 6-7-2018 à 20:54 |