Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Klassieke ets door Willem Bastiaan Tholen
Voorstelling van een schip in de kerk in Blokzijl.
Losbladig, beeldmaat 23x15, bladmaat 36x26
Gesigneerd in potlood r.o. 'Tholen'
Getiteld in potlood l.o. 'Schip in de kerk - Blokzijl'
Heure de début | 27-4-2016 à 20:12 |
Heure de fin | 3-6-2016 à 15:38 |