Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Olieverf op paneel, Stormsignaal uit 1931. Linksonder gesigneerd.
Paneel breedte: 32 cm
Paneel hoogte: 23 cm
Op de achterzijde een papiersticker van Kunsthandel G.J. Nieuwehuizen Segaar uit Den Haag en een collectienummer (330) van B. Meijer collection.
Biedingen exclusief verzekerde verzending door Post.nl (€ 13,55). Particuliere verkoop.
Heure de début | 4-9-2013 à 16:57 |
Heure de fin | 14-9-2013 à 17:07 |