Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Olieverf op paneel, inclusief lijst: zonder titel uit 1918. Linksonder gesigneerd.
Paneel breedte: 40,5 cm
Paneel hoogte: 30,5 cm
Op de achterzijde de restanten van een papiersticker met nummer 175. Sticker is van B. Meijer collection (erfstuk).
Biedingen exclusief verzekerde verzending door Post.nl (€ 13,55). Particuliere verkoop.
Heure de début | 4-9-2013 à 17:25 |
Heure de fin | 14-9-2013 à 17:40 |