Adrian Schleich - .Le chant de la cloche
Armando - Couleur giclée WING Signé à la main. grand!!
Armando - Couleur giclée LANDSCHAFT BLAU Signé à la main
Bruno Bruni - Lithographie offset couleur AMARYLLIS Signée à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1980 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 55 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 ex. |
*Fraaie ets in kleine oplage / 25 ex. van de bekende graficus en schilder Willem den Ouden.
*Beeldmaat is 41,5 x 51,4 cm. Papiermaat is 55 x 65 cm.
*In potlood van links naar rechts: 30/100- den Ouden
* Afgebeeld in boek Leven en werk van Willem den Ouden op blz.101 - D76/7 Zeilwedstrijd op de Waal en in VdG.74 - Grafiek 1953-1980
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Werk is iets vergeeld in het beeld +de rand rondom de afbeelding van eerdere inlijsting. Indien opnieuw goed ingelijst is hier weinig of niets meer van te zien. | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-3-2020 à 16:29 |
Heure de fin | 5-4-2020 à 20:43 |