Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 25 |
*Fraaie inmiddels schaars aangeboden litho van de bekende graficus en schilder Willem den Ouden.
*Beeldmaat 38 x 54 cm. Papiermaat 50 x 65 cm
*Gesigneerd en genummerd in een oplage van 25 ex.
* Afgebeeld in boek Leven en werk van Willem den Ouden op blz.169 - L88/15 -Uiterwaarden vanaf de dijk.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Werk is aan de bovenste zijde met enkele kleine stukjes zuurvrije tape aan zuuvrij karton bevestigd. Professioneel gedaan met goede materialen.. | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-3-2021 à 17:49 |
Heure de fin | 11-4-2021 à 21:02 |