Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1988 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
*Fraaie, inmiddels schaars aangeboden litho van de bekende graficus en schilder Willem den Ouden.
*Beeldmaat is 38 x 54 cm. Papiermaat is 50 x 65 cm
*In potlood van links naar rechts: Eigen druk 17/25 den Ouden
* Afgebeeld in boek Leven en werk van Willem den Ouden op blz.168 - L88/16 - Waaloever.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Aan bovenzijde met enkel kleine stukjes zuurvrije tape professioneel bevestigd op zuurvrij karton. | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-11-2020 à 17:49 |
Heure de fin | 29-11-2020 à 20:11 |