Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie originele ets van Willem Hofker in originele Heijdenrijk lijst. Met potlood gesigneerd, gedateerd in de plaat. In goede conditie.
Afmetingen: 63cm x 36cm (incl. lijst), 43cm x 15cm (ets)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Deze optie heeft de voorkeur. Als dat echt niet lukt, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper (vanwege het glas).
Heure de début | 9-11-2015 à 16:44 |
Heure de fin | 20-11-2015 à 20:44 |