Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Deze ets op geschept papier heeft een beeldformaat van 20.5 x 33.5 cm. Jaartal 1978.
Losbladig en met potlood gesigneerd, betiteld en eigen druk.
Uitstekende conditie.
Dit werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Heure de début | 28-12-2015 à 9:52 |
Heure de fin | 9-1-2016 à 12:52 |